Grafika przedstawiająca logotyp Koła Naukowego Prawa Podatkowego TBSP UJ

XVII OKPP

Szanowni Państwo,
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na tegoroczną XVII Ogólnopolską Konferencję Prawa Podatkoweego, która odbędzie się w dniach 11-12 kwietnia 2024 roku w auli głównej Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Szczególy znaleźć można w zakładce "Działalność", w sekcji "Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego"

Serdecznie zapraszamy!

Mosty podatkowe 2024
Przedstawiamy  nasz nowy projekt - Mosty Podatkowe!
Jest to wydarzenie polegające na weekendowej wymianie studentów z trzech najlepszych ośrodków akademickich w Polsce. W tym roku będziemy współpracować z Koło Naukowe Prawa Podatkowego - WPiA UW oraz Koło Naukowe Prawa Finansowego "Pecunia" z UAM.
Nasz projekt rozpocznie się od wyjazdu do Warszawy w dniach 15-17 marca, kolejny etap zostanie zorganizowany w dniach 22-24 marca w Poznaniu, a zwieńczeniem projektu będzie przyjazd grup z Warszawy i Poznania do Krakowa w dniach 19-21 kwietnia
Wszystkich Członków zapraszamy do udziału!

OpVATek 2023
Dziękujemy Wam za liczne przybycie na nasz Kołowy OpVatek 2023
Bardzo miło było nam gościć Panią Opiekun Dr Jowitę Pustuł, a także Sabinę - Ambasadorkę EY
Z tego miejsca jeszcze raz pragniemy życzyć radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia , szczęśliwego i pełnego sukcesów Nowego Roku 2024  oraz oczywiście - niskich podatków!
Dziękujemy też Ey Careers za prezenty oraz KarierawFinansach.pl za magazyn.
Wesołych Świąt raz jeszcze!
Zespół Koła

Finał tegorocznej Akademii Podatkowej KPMG
Wczoraj miał miejsce finał Akademii Podatkowej KPMG 2023 w siedzibie Firmy przy ul. Opolskiej w Krakowie
Zaprezentowany case w ciekawy i przystępny sposób zebrał wiedzę z całej edycji
Najaktywniejsi studenci i studentki otrzymali świąteczne upominki
Dziękujemy serdecznie naszym Prowadzącym, a także Wam za duże zainteresowanie
Dziękujemy KPMG Poland

VI Konferencja Naukowa (Nie)bezpieczne Podatki

Wraz z Kołem Naukowym Administratywistów TBSP UJ, oraz Kołem Naukowym Prawa Budowlanego TBSP UJ dziękujemy za udział w VI KN (Nie)bezpieczne Podatk, poświęconej w tym roku zagadnieniom związanym z tematyką postępowania podatkowego. Na konferencji odbył sie szereg interesujących paneli, oraz prezentacje konspektów przygotowanych przez studentów UJ.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału za rok!

Tax Litigation Workshop z Deloitte
W czwartek 30 listopada mieliśmy unikatową możliwość spędzenia wieczoru na warsztatach z Tax Litigation w krakowskiej siedzibie Deloitte Unity Centre
Dowiedzieliśmy, jak zbudować argumentację w postępowaniu podatkowym, jak analizować decyzję podatkową, a także mieliśmy okazję porozmawiać o podatkach przy pizzy.

Serdecznie dziękujemy!

Weekend integracyjny Koła 2023

W dniach 24-25 listopada odbyło się spotkanie integracyjne koła, połączone z wykładem oraz Pub Crawlem po krakowskich barach! Dziękujemy bardzo Panu Łukaszowi Janidze za opowiedzenie o karierze prawnika-podatkowca oraz integrację, zaś Członkom naszego Koła oczywiście za przybycie!

Zarząd Koła w roku 2023/2024

W czerwcu 2023 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Koła, podczas którego został wybrany nowy Zarząd na kadencję 2023/2024.

W skład Zarządu zostali wybrani:

-Jakub Koczar na stanowisko Przewodniczącego

-Aleksandra Skalska na stanowisko Wiceprzewodniczącej